Contact

Team More than Drinks!
More than Drinks! is een onafhankelijk inspiratiemagazine voor wijn, bier en sterk. More than Drinks! wordt gerealiseerd door Alea Publishers. Naast More than Drinks! geven wij ook Bakkers in Bedrijf, EVMI, Vakblad IJs!, Vismagazine en Vlees+ uit.

Abonnementenservice
Tel: 088 22 666 80
e-mail: abonnementen@vakbladen.com

Redactieadres
Huis ter Heideweg 13
3705 MA Zeist

Postadres
Postbus 595
3700 AN Zeist

Hoofdredactie
Fiona de Lange

Redacteur Bier:
E-mail: fiona@fionadelange.nl
Tel: +31 (0) 65 1149 231

Redacteur Wijn:
Barbara Verbeek
E-mail: barbara@barbaraverbeek.nl

Webredacteur
Marieke Pols
E-mail: m.pols@vakbladen.com

Sales
Accountmanagers:

Lot Vermeer
E-mail: l.vermeer@archermedia.nl
Tel: +31 (0)6 10623763 

Alle Postma
E-mail: a.postma@archermedia.nl
Tel: +31 (0) 88 2266 687

Marketing
E-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Roeland Dobbelaer

Nieuwsbrief

More than Drinks is een platform met de noodzakelijke vakinformatie voor de drankenspecialisten van de toekomst.
Schrijf u nu in en ontvang elke twee weken de digitale nieuwsbrief van More than Drinks gratis en blijf op de hoogte van vakinformatie, nieuws en ontwikkelingen op het gebied van wijn, bier en sterk!

Inschrijven
More than Drinks! 3 - 2019
Gratis 2 nummers op proef

Bent u nog niet bekend met More than Drinks? Vraag dan hier uw proefabonnement aan en ontvang 2 gratis proefnummers.

Aanvragen
Evenementen

Preuvenemint Maastricht

22 augustus 2019 - 25 augustus 2019

Lees meer

Whisky Tasting Festival

24 augustus 2019 - 25 augustus 2019

Lees meer

Annapoorna ANUFOOD India

29 augustus 2019 - 31 augustus 2019

Lees meer